Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Landing page
hu: Befogadó oldal
