Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
