Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Landing page
ja: ランディングページ
