Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
