Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
