Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Landing page
vi: Trang đích
