Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
