Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
