Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
