Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
