Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
