Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
