Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
