Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ
