Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
