Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
