Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
