Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Landing page
ro: Pagină destinație
