Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha14) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
