Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
