Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Off
ka: გამორთვა
