Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ
