Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Layout
nl: Lay-out

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Landing page
nl: Landingspagina
