Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Categories
de: Kategorien

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Landing page
de: Kampagnenseite
