Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Categories
fr: Catégories

en: Layout
fr: Mise en page

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Landing page
fr: Page de destination
