Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
