Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha13) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
