Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal
