Panopoly Pages (8.x-2.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Categories
uk: Категорії

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: Content page
uk: Сторінка зі змістом
