Panopoly Test (8.x-2.0-alpha13) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele
