Panopoly Test (8.x-2.0-alpha13) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Categories
hi: वर्ग

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
