Panopoly Test (8.x-2.0-alpha13) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Categories
id: Kategori

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
