Panopoly Test (8.x-2.0-alpha13) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ
