Panopoly Test (8.x-2.0-alpha13) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej
