Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
