Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla
