Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Categories
it: Categorie

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina
