Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina
