Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
