Panopoly Test (8.x-2.0-alpha14) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Panelizer
tr: Panelleyici
