Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
