Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Categories
es: Categorías

en: Layout
es: Diseño

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal
