Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Categories
ru: Категории

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу
