Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
