Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
