Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
