Panopoly Test (8.x-2.0-alpha15) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Off
th: ปิด
