Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha13) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Featured
fr: Recommandés

en: Columns: 1
fr: Colonnes : 1

en: Columns: 3
fr: Colonnes : 3

en: Columns: 2
fr: Colonnes : 2

en: Choose a theme
fr: Choisir un thème
