Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2
