Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Featured
ca: Distintiu

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2

en: Columns: 3
ca: Columnes: 3

en: Columns: 2
ca: Columnes: 2
